ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


استقبال علامه تونسي‌ از نماينده بعثه‌‌ در عراق


اين عالم تونسي با ابراز خشنودي از ملاقات مسؤول نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در عراق، براي موفقيت هرچه بيشتر و خدمت رساني هرچه گسترده تر وي به زائران اباعبدالله الحسين(ع) دعا كرد.

محمد تيجاني السماوي از علماي ديني تونس كه براي عزيمت به نجف اشرف در فرودگاه اين شهر حضور داشت در سالن تشريفات اين فرودگاه به استقبال حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني نماينده بعثه مقام معظم رهبري در عراق آمد.

اين عالم تونسي در اين ديدار با ابراز خشنودي از ملاقات مسؤول نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در عراق و همكاراني كه وي را در اين سفر همراهي مي كنند، براي موفقيت هرچه بيشتر و خدمت رساني هرچه گسترده تر به زائران اباعبدالله الحسين(ع) دعا كرد.

علامه تيجاني در گفت وگو با خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج هدف خود را از آمدن به كشور عراق در گام نخست زيارت امام علي(ع) در شهر نجف و زيارت اباعبدالله الحسين(ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع) در كربلا و در گام بعد تبليغ براي اتحاد هرچه بيشتر بين علماي اهل سنت و تشيع عنوان كرد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: نمايندگي عتبات - نجف - تیجانی

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات