ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


استقبال علامه تونسي‌ از نماينده بعثه‌‌ در عراق


اين عالم تونسي با ابراز خشنودي از ملاقات مسؤول نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در عراق، براي موفقيت هرچه بيشتر و خدمت رساني هرچه گسترده تر وي به زائران اباعبدالله الحسين(ع) دعا كرد.

محمد تيجاني السماوي از علماي ديني تونس كه براي عزيمت به نجف اشرف در فرودگاه اين شهر حضور داشت در سالن تشريفات اين فرودگاه به استقبال حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني نماينده بعثه مقام معظم رهبري در عراق آمد.

اين عالم تونسي در اين ديدار با ابراز خشنودي از ملاقات مسؤول نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در عراق و همكاراني كه وي را در اين سفر همراهي مي كنند، براي موفقيت هرچه بيشتر و خدمت رساني هرچه گسترده تر به زائران اباعبدالله الحسين(ع) دعا كرد.

علامه تيجاني در گفت وگو با خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج هدف خود را از آمدن به كشور عراق در گام نخست زيارت امام علي(ع) در شهر نجف و زيارت اباعبدالله الحسين(ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع) در كربلا و در گام بعد تبليغ براي اتحاد هرچه بيشتر بين علماي اهل سنت و تشيع عنوان كرد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: نمايندگي عتبات - نجف - تیجانی

مطالب مشابه


35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02
35671
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی باحضور استاندار کربلا و هیات همراه روز پنج شنبه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی و نوشیروانی بابل برگزارشد
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات