ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


ارسال نخستين محموله خيران خراسان رضوي براي اربعين


نخستين محموله هداياي خيران خراسان رضوي براي زائران پياده اربعين ارسال شد.

مدير حج و زيارت خراسان رضوي با اعلام اين خبر افزود: اين محموله شامل ۱۲ كاميون آب آشاميدني، ۱۰۰ هزار عدد كيك و ۵۰ هزار تسبيح است كه بنا به نياز، به مرزهاي كشور ارسال شده است.

مسعود مجردي ادامه داد: پيرو فراخوان به‌عمل آمده و اطلاع رساني قبلي براي جمع آوري كمك‌هاي مردمي براي پذيرايي از زائران پياده اربعين حسيني روز گذشته نخستين محموله هداياي خيرين استان براي زائرين پياده اربعين به تناسب نياز به مرزهاي شلمچه، مهران، چزابه ارسال شد. تاكنون بيش از 200 ميليون تومان جهت پذيرايي از زائران پياده اربعين جمع‌آوري شده و كماكان اين كمك‌ها ادامه دارد.

وي يادآور شد: توصيه مي‌شود افرادي كه تمايل دارند در اربعين به زيارت كربلا مشرف شوند، از دفاتر حج و زيارت ويزا دريافت كنند؛ زيرا ممكن است مرزها به لحظ ازدحام جمعيت محدود شود و افرادي كه داراي ويزا هستند را اجازه تشرف دهند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعين - خراسان رضوي

مطالب مشابه


35704
از ابداع 30 طرح نذری تا ارتباط‌گیری با عشیره‌های عراقی
مسئول دو موکب شباب العلویون و فاطمةالزهرا(س) درباره فعالیت‌هایی که در ایام اربعین سال گذشته و برنامه‌های سال جاری دارد،‌ اظهار کرد: سال گذشته 30 طرح نذری را راه‌اندازی کردیم تا هر کس بنا به وسع خود در این طرح شرکت کند که نذورات شامل برنج، گوشت، پتو، موکت و ... بود.
 1396/02/06
35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات