ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


با استقبال رسمي مسؤولان؛ مسؤول جديد بعثه‌ مقام معظم رهبري وارد نجف شد


مسؤول نمايندگي بعثه‌ مقام معظم رهبري در عراق نخستين اقدام خود را پس از استقرار در كربلاي معلي، ايجاد فضاي صميمي، همدلي و هماهنگي بين دست اندركاران امور زائران براي خدمت رساني هرچه بهتر و بيشتر عنوان كرد.

به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از نجف اشرف، حجت الاسلام والمسلمين نجف نجفي روحاني مسؤول نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در عراق كه به تازگي حكم خود را از نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت دريافت كرده است، لحظاتي پيش وارد نجف اشرف و پس از زيارت بارگاه مطهر امام علي(ع) عازم كربلا شد.

وي كه پيش از اين مسؤوليت دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در مدينه را برعهده داشت در گفت وگو با خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج ابراز اميدواري كرد كه با بكارگيري همه توان و بهره گيري از تجربيات گذشته و با استفاده از نيروهاي متدين، خلاق و كارآمد در راستاي تحقق اهداف مورد نظر تلاش كند.

مسؤول نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در عراق همچنين نخستين اقدام خود را پس از استقرار در كربلاي معلي، ايجاد فضاي هرچه صميمي و همدلي بين دست اندركاران امور زائران اعم از نيروهاي بعثه، نمايندگي سازمان حج و زيارت و نمايندگي ستاد شمسا براي خدمت رساني هرچه بهتر و بيشتر به زائران اباعبدالله الحسين(ع) عنوان كرد.

حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني تلاش مخلصانه را رمز موفقيت در خدمت رساني به زائران عنوان و به همه افرادي كه به نوعي در حال خدمت رساني به زائران هستند توصيه كرد كه هرچه توان دارند با اخلاص كامل براساس زائر محوري تلاش و فعاليت كنند.

وي با اشاره به ضرورت خلاقيت و نوآوري اظهارداشت: سعي مي شود از تجربيات و انديشه هاي نخبگان و فرهيختگان هرچه بيشتر استفاده شود تا پويايي لازم در عرصه معرفت افزايي زائر صورت پذيرد.

حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني را حجت الاسلام والمسلمين رجبعلي زماني مشاور امور استانها و نمايندگي هاي بعثه مقام معظم رهبري و نيز حجت الاسلام حميد احمدي مسؤول ستاد فرهنگي اربعين همراهي مي كنند.

براساس اين گزارش، فرزاد ممدوحي كنسول اول سركنسولگري جمهوري اسلامي ايران در نجف اشرف و جمعي از همكاران بعثه مقام معظم رهبري در نجف و كربلا و مسؤول نمايندگي ستاد شمسا در نجف براي استقبال از حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني و همراهان وي در فرودگاه حضور داشتند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: نمايندگي عتبات - نجفي روحاني - حمید احمدی -رجبعلي زماني

مطالب مشابه


35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02
35671
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی باحضور استاندار کربلا و هیات همراه روز پنج شنبه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی و نوشیروانی بابل برگزارشد
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات