ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


در آستانه اربعين حسيني؛ امكان زيارت نيابتي عتبه كربلا براي همگان فراهم شد


آستان مقدس حسيني و عباسي در ايام اربعين براي انجام زيارت نيابتي از سوي كساني كه امكان حضور در كربلا را ندارند، ثبت نام به عمل مي آورد.

دلدادگان كوي حسيني كه امكان حضور در كربلا را ندارند مي توانند با ثبت نام در صفحات مخصوص زيارت نيابتي، به خدام بارگاه هاي ملكوتي علوي و حسيني نيابت داده تا از جانب خود و يا بستگانتان (چه آنان كه در قيد حيات هستند و چه آنانكه به رحمت ايزدي پيوسته اند) زيارت نموده و دو ركعت نماز زيارت بجاي آورند.

پايگاه رسمي حرم مطهر امام حسين(ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع) براي تمامي محبان و مشتاقان زيارت اهل بيت در سراسر جهان ، كه بعد مسافت مانع رسيدن ايشان به كربلاي معلي و زيارت بارگاه منور امام حسين و حضرت عباس(ع) جهت تجديد ميثاق با آن حضرت و يا طلب حوائج دنيوي و يا اخروي مي گردد، صفحه اي مخصوص را در نظر گرفته اند.

براي نائب الزياره گرفتن در حرم امام حسين(ع) اينجا را كليك كنيد

براي نائب الزياره در حرم حضرت العباس (ع) اينجا را كليك كنيدبراي دريافت فيلم انتقال ضريح امام حسين(ع) با نوحه «تزوروني» ملا باسم كربلايي و زير نويس فارسي اينجا را كليك كنيد.
 


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین سایت الاربعین alarbaeen.ir زیارت نیابتی

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات