ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


در آستانه اربعين حسيني؛ امكان زيارت نيابتي عتبه كربلا براي همگان فراهم شد


آستان مقدس حسيني و عباسي در ايام اربعين براي انجام زيارت نيابتي از سوي كساني كه امكان حضور در كربلا را ندارند، ثبت نام به عمل مي آورد.

دلدادگان كوي حسيني كه امكان حضور در كربلا را ندارند مي توانند با ثبت نام در صفحات مخصوص زيارت نيابتي، به خدام بارگاه هاي ملكوتي علوي و حسيني نيابت داده تا از جانب خود و يا بستگانتان (چه آنان كه در قيد حيات هستند و چه آنانكه به رحمت ايزدي پيوسته اند) زيارت نموده و دو ركعت نماز زيارت بجاي آورند.

پايگاه رسمي حرم مطهر امام حسين(ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع) براي تمامي محبان و مشتاقان زيارت اهل بيت در سراسر جهان ، كه بعد مسافت مانع رسيدن ايشان به كربلاي معلي و زيارت بارگاه منور امام حسين و حضرت عباس(ع) جهت تجديد ميثاق با آن حضرت و يا طلب حوائج دنيوي و يا اخروي مي گردد، صفحه اي مخصوص را در نظر گرفته اند.

براي نائب الزياره گرفتن در حرم امام حسين(ع) اينجا را كليك كنيد

براي نائب الزياره در حرم حضرت العباس (ع) اينجا را كليك كنيدبراي دريافت فيلم انتقال ضريح امام حسين(ع) با نوحه «تزوروني» ملا باسم كربلايي و زير نويس فارسي اينجا را كليك كنيد.
 


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین سایت الاربعین alarbaeen.ir زیارت نیابتی

مطالب مشابه


36999
هم‌اندیشی علمی دانشمندان درباره اربعین؛ تراث فرهنگی برای آیندگان
رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین اظهار کرد: فرصت هم‌اندیشی اساتید دانشگاه‌های علامه طباطبایی و تهران با دانشگاه کربلا فراهم شده است که این اقدام باید به عنوان تراث فرهنگی به نسل‌های بعد منتقل شود.
 1396/07/03
36997
تمایل عراق برای ادامه فعالیت قطار تهران ـ کربلا
معاون نظارت و برنامه‌ریزی بر سیر حرکت قطارهای مسافربری راه‌آهن گفت: عراق مایل است که فعالیت قطار تهران ـ کربلا ادامه پیدا کند، ظرفیت قطار بصره تا کربلا زیاد است اما مردم عراق زیاد از قطار استفاده نمی‌کنند و امکان استفاده از ظرفیت قطار تهران ـ‌ کربلا برای زائرین ایرانی وجود دارد.
 1396/07/03
36996
محبت، اساس اجرای درس‌های سیدالشهدا(ع) است
در جلسه ستاد اربعین استان اصفهان بر این موضوع تاکید شد که محبت باید زمینه‌ساز اجرایی شدن درس‌های سیدالشهدا باشد و از جمله درس‌هایی که باید در اربعین امسال به آن توجه ویژه داشت، اقامه نماز جماعت است.
 1396/07/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات