ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


در آستانه اربعین حسینی از پرتال ستاد فرهنگی اربعین رونمایی شد


نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت: بنده از این حرکت فرهنگی بسیار خوشحال شدم و امیدوارم مورد قبول خداوند و حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام قرار بگیرد.

در آستانه فرا رسيدن اربعين حسيني، پرتال ستاد فرهنگي اربعين و مناسبت‌هاي ويژه از سوي حوزه نمايندگي ولي فقيه در امور حج و زيارت با حضور حجت الاسلام و المسلمین قاضی عسگر نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت رونمایی شد.

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت ضمن تشکر از تلاشهاي انجام گرفته توسط عوامل محتوایی و فنی این پرتال اظهار داشت بنده از این حرکت فرهنگی بسیار خوشحال شدم و امیدوارم مورد قبول خداوند و حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام قرار بگیرد.

حجت الاسلام حمید احمدی رییس ستاد فرهنگی اربعین گفت: اين پرتال به سه زبان فارسي، عربي و انگليسي در حوزه خبري و اطلاع رساني و معارفي به زائران حسيني خدمات ارائه مي دهد. و در آینده به دیگر زبانهای زنده دنیا نیز فعالیت خواهد داشت.

در صفحه نخست اين پرتال عناويني همچون؛ خبرها، ادبيات و پژوهش، اماكن، نقشه‌ها، زيارت، احكام، كلام بزرگان و مصاحبه‌ها وجود دارد.

همچنين پيشخوان، انجمن‌ها، چندرسانه‌اي، سوگواره حسيني و حج وزيارت از ديگر بخش‌هاي اين پرتال است.

از ویژگی های این پرتال این است که زائران حرم حسيني ميتوانند با ورود به پرتال اخبار، گزارش‌ها و عكس‌هاي ويژه و اختصاصي خود را در آن قرار داده و در  معرض استفاده عموم قرار دهند.

به محض رسيدن خبر، كارشناسان پرتال متن خبري را آمادهسازي كرده و پس از تاييد نهايي در پرتال برای عموم قابل مشاهده خواهد بود.

همچنین بخشهاي مقالات، اماكن، زيارات، نقشهها و نرم افزارهای موبایلی قابل بهرهبرداري می باشد.

 


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین سایت الاربعین alarbaeen.ir راه اندازی

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات