ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


بقعه امام زاده سيدحسن(ع) مهران پذيراي عزاداران اربعين حسيني است


خبرگزاري آريا:مديرکل اوقاف و امور خيريه استان ايلام، گفت: بقعه متبرکه امام زاده سيدحسن(ع) در اريعين حسيني پذيراي خيل عظيم عزاداران و عاشقان ابا عبدالله الحسين(ع) خواهد بود.

حجت الاسلام محمد کاروند مديرکل اوقاف و امور خيريه استان ايلام، اظهار کرد: در نشستي که با رئيس اداره اوقاف شهرستان مهران و هبات امناي اين بقعه برگزار شد در خصوص تمهيدات لازم براي پذيرايي از عزاداران و سوگواران حسيني در بقعه امام زاده سيدحسن(ع) بحث و تبادل نظر شد.

وي، تصريح کرد: در اين نشست بر ارائه خدمات مطلوب و آمادگي خدام و هيات امناي بقعه مذکور براي پذيرايي و ميزباني عزاداران اربعين حسيني تاکيد شد.

حجت الاسلام کاروند، بيان کرد: برپايي خيمه معرفت، اعزام روحاني و مبلغ ديني ، اسکان زوار و عزاداران در سطح زائرسراهاي بقعه، مراسم ويژه اجتماع عزاداران و برپايي ايستگاه هاي صلواتي با توزيع چاي، نان و خرما از جمله مصوبات اين نشست بود.

مديرکل اوقاف و امور خيريه استان ايلام، يادآور شد: اين برنامه ها از روز شنبه 15 آذرماه شروع و  تا روز اربعين حسيني در سطح اين امام زاده ادامه خواهد داشت.

وي، خاطرنشان کرد: خدمت به زوار و عزاداران حسيني بي شک اقدام خداپسندانه و خيرخواهانه اي است که خداوند متعال اين افتخار را نصيب کارکنان اوقاف و هيات امناي بقاع متبرکه و امام زادگان کرده است


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین سایت الاربعین shia muslim مهران اوقاف کاروند

مطالب مشابه


35704
از ابداع 30 طرح نذری تا ارتباط‌گیری با عشیره‌های عراقی
مسئول دو موکب شباب العلویون و فاطمةالزهرا(س) درباره فعالیت‌هایی که در ایام اربعین سال گذشته و برنامه‌های سال جاری دارد،‌ اظهار کرد: سال گذشته 30 طرح نذری را راه‌اندازی کردیم تا هر کس بنا به وسع خود در این طرح شرکت کند که نذورات شامل برنج، گوشت، پتو، موکت و ... بود.
 1396/02/06
35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات