ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


تسريع خروج زائران کربلا از مرز مهران در ايام اربعين


فرمانده انتظامي ايلام گفت: کار خروج زائران و سوگواران اربعين حسيني (ع) از پايانه مرزي مهران در روزهاي آينده با برنامه ريزي هاي انجام شده تسريع مي شود.

به گزارش خبرگزاري موج، سردار علي دولتي افزود: 20 دروازه (گيت) ورود و خروج اکنون در پايانه مرزي مهران فعال است و از لحاظ کارکردي و زيرساختي مشکلي در اين زمينه وجود ندارد.
وي اظهار کرد: در موضوع ترافيک جاده اي در زمان تردد زوار حسيني (ع) براي شرکت در آيين هاي عزاداري عتبات عاليات عراق نيز جاده هاي استان ايلام زيرپوشش پليس راهور قرار مي گيرد و در صورت نياز از ديگر استان ها، از جمله تهران در اين زمينه کمک گرفته خواهد شد.
فرماندهي انتظامي ايلام افزود: مهران همواره جزء امن ترين مرزهاي کشور بوده و اکنون نيز اين امنيت به شکل کامل برقرار است ضمن اينکه تدابير امنيتي و انتظامي نيز در خصوص تأمين امنيت در اين ايام انديشيده شده است.
پايانه مرزي مهران در 100 کيلومتري جنوب غربي شهر ايلام، محرم سال گذشته پذيراي بيش از نيم ميليون زائر سوگوار اربعين حسيني از سراسر کشور براي حضور در عتبات عاليات عراق بود.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین علی دولتی سایت الاربعین

مطالب مشابه


35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02
35671
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی باحضور استاندار کربلا و هیات همراه روز پنج شنبه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی و نوشیروانی بابل برگزارشد
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات