ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


تخصيص ۶هزار خودرو براي حمل و نقل زائران حسيني


دو وزارتخانه عراقي به همراه تعدادي از سازمانهاي ايراني ۶هزار خودروي سبك و سنگين را جهت حمل و نقل زائران اختصاص داده اند.

دو وزارتخانه عراقي به همراه تعدادي از سازمانهاي ايراني ۶هزار خودروي سبك و سنگين را جهت حمل و نقل زائران اختصاص داده اند.

برخي از سازمانها و ارگانهاي ايراني همچون شهرداري تهران و سازمان حج و زيارت  قرار است هزار خودرو براي حمل و نقل زائران وارد عراق كنند.

همچنين معاون اول استاندار كربلا از تخصيص پنج هزار دستگاه از انواع خودروهاي سبك و سنگين در طرح حمل و نقل ويژه زوار اربعين امام حسين عليه السلام خبر داد.

جاسم الفتلاوي گفت: خودرو‌ها از دو وزارتخانه حمل و نقل و بازرگاني و همچنين از دو آستان مقدس امام حسين و امام علي عليهما السلام در اختيار طرح قرار گرفته اند و از شوراي محلي نيز هزار خودرو اجاره شده است.

وي ادامه داد: حمل و نقل سخت‌ترين مشكل زوار بخصوص در زيارت‌هاي ميليوني است. از اين رو اهتمام ما بعد از امنيت، فعال سازي جنبه حمل و نقل به منظور پايان بخشيدن به مشكلات زوار است.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعين - كربلا

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات