ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


تخصيص ۶هزار خودرو براي حمل و نقل زائران حسيني


دو وزارتخانه عراقي به همراه تعدادي از سازمانهاي ايراني ۶هزار خودروي سبك و سنگين را جهت حمل و نقل زائران اختصاص داده اند.

دو وزارتخانه عراقي به همراه تعدادي از سازمانهاي ايراني ۶هزار خودروي سبك و سنگين را جهت حمل و نقل زائران اختصاص داده اند.

برخي از سازمانها و ارگانهاي ايراني همچون شهرداري تهران و سازمان حج و زيارت  قرار است هزار خودرو براي حمل و نقل زائران وارد عراق كنند.

همچنين معاون اول استاندار كربلا از تخصيص پنج هزار دستگاه از انواع خودروهاي سبك و سنگين در طرح حمل و نقل ويژه زوار اربعين امام حسين عليه السلام خبر داد.

جاسم الفتلاوي گفت: خودرو‌ها از دو وزارتخانه حمل و نقل و بازرگاني و همچنين از دو آستان مقدس امام حسين و امام علي عليهما السلام در اختيار طرح قرار گرفته اند و از شوراي محلي نيز هزار خودرو اجاره شده است.

وي ادامه داد: حمل و نقل سخت‌ترين مشكل زوار بخصوص در زيارت‌هاي ميليوني است. از اين رو اهتمام ما بعد از امنيت، فعال سازي جنبه حمل و نقل به منظور پايان بخشيدن به مشكلات زوار است.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعين - كربلا

مطالب مشابه


35704
از ابداع 30 طرح نذری تا ارتباط‌گیری با عشیره‌های عراقی
مسئول دو موکب شباب العلویون و فاطمةالزهرا(س) درباره فعالیت‌هایی که در ایام اربعین سال گذشته و برنامه‌های سال جاری دارد،‌ اظهار کرد: سال گذشته 30 طرح نذری را راه‌اندازی کردیم تا هر کس بنا به وسع خود در این طرح شرکت کند که نذورات شامل برنج، گوشت، پتو، موکت و ... بود.
 1396/02/06
35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات