ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


مجموعه مصور پياده روي اربعين حسيني رونمايي شد


مراسم رونمايي مجموعه مصور «پياده آمده‌ام»، با موضوع پياده روي اربعين حسيني در مراسمي رونمايي شد

به گزارش واحد مركزي خبر، در آيين رونمايي از اين كتاب كه در سالن مهر حوزه هنري برگزار شد محسن مومني شريف رئيس حوزه هنري، و تعدادي از مديران اين حوزه و چهره‌هاي فرهنگي حضورداشتند.

رئيس سازمان تبليغات اسلامي در مراسم رونمايي اين كتاب گفت: پياده روي اربعين حسيني را مي‌توان حماسه اسلام راستين، حماسه تقريب وحماسه دعوت از همه به راه اسلام دانست و اين حماسه، انقلاب اسلامي و مقاومت را تضمين مي‌كند.

حجت الاسلام خاموشي با اشاره به اينكه سال گذشته حدود ۲۰ ميليون زائر به كربلا سفر كردند افزود: امسال نيز پيش بيني شده است ۱۰ ميليون نفر بيشتر از سال‌هاي گذشته به اين سفر بروند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمين پناهيان نيز تصريح كرد: كار كردن براي حسين بن علي (ع) هزينه دارد و ضرر، اما اين ضرر همانا بالا‌ترين ارج و سود است. ضرر و شرمندگي از انجام كار براي كربلا، بهترين افتخار است.

اين عكس‌ها در فاصله زماني ۶ سال و از اربعين ۸۷ تا اربعين ۹۳ به تصوير كشيده شد كه توسط سيد احسان باقري گردآوري شده است.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعين - عتبات

مطالب مشابه


35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02
35671
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی باحضور استاندار کربلا و هیات همراه روز پنج شنبه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی و نوشیروانی بابل برگزارشد
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات