ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


در احكامي جداگانه از سوي رییس ستاد فرهنگی اربعین صورت گرفت؛


سه انتصاب جديد در ستاد فرهنگی اربعین و مناسبت های ویژه

رییس ستاد فرهنگی اربعین و مناسبت های ویژه مرتبط با عتبات عالیات در احكام جداگانه‌اي، مسؤول ستاد فرهنگی اربعین و مناسبت های ویژه عتبات عالیات استان های قم، خراسان رضوی و مهران را منصوب كرد.

براساس اين گزارش، حجت‌الاسلام والمسلمين دکتر حمید احمدی، نرییس ستاد فرهنگی اربعین و مناسبت های ویژه مرتبط با عتبات عالیات در احكام جداگانه آقايان حجت الاسلام والمسلمين آقاي محمد نقدی، حجت الاسلام و المسلمين آقاي دکتر حسین احمری و حجت الاسلام و المسلمین روح الله ولدبیگی را به ترتيب به عنوان مس‍ؤولان ستاد فرهنگی اربعین و مناسبت های ویژه عتبات عالیات در استان های قم، خراسان رضوی و مهران منصوب كرد.

تصاویر احكام ياد شده به شرح زير است.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: حکم انتصاب اربعین احمدی نقدی احمری ولدبیگی

مطالب مشابه


35704
از ابداع 30 طرح نذری تا ارتباط‌گیری با عشیره‌های عراقی
مسئول دو موکب شباب العلویون و فاطمةالزهرا(س) درباره فعالیت‌هایی که در ایام اربعین سال گذشته و برنامه‌های سال جاری دارد،‌ اظهار کرد: سال گذشته 30 طرح نذری را راه‌اندازی کردیم تا هر کس بنا به وسع خود در این طرح شرکت کند که نذورات شامل برنج، گوشت، پتو، موکت و ... بود.
 1396/02/06
35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات