ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


فرمانده انتظامی ایلام: خروج زوار کربلا از مرز مهران برای اربعین تسریع می شود


فرماندهی انتظامی ایلام گفت: کار خروج زوار سوگوار اربعین حسینی از پایانه مرزی مهران امسال با برنامه ریزی های انجام شده تسریع می شود.

سردار 'علی دولتی' روز یکشنبه در حاشیه نشست قرارگاه پشتیبانی از زوار سوگوار اربعین حسینی در محل فرمانداری شهرستان مرزی مهران افزود: 20 دروازه (گیت) ورود و خروج اکنون در پایانه مرزی مهران فعال است و از لحاظ کارکردی و زیرساختی مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وی اظهار کرد: در موضوع ترافیک جاده ای در زمان تردد زوار سوگوار اربعین حسینی برای شرکت در آیین های عزاداری عتبات عالیات عراق نیز جاده های استان ایلام زیرپوشش پلیس راهور قرار می گیرد و در صورت نیاز از دیگر استان ها از جمله تهران در این زمینه کمک گرفته خواهد شد.

فرماندهی انتظامی ایلام افزود: مهران همواره جزو امن ترین مرزهای کشور بوده و اکنون نیز این امنیت به شکل کامل برقرار است.

سردار دولتی اضافه کرد: تدابیر امنیتی و انتظامی نیز در خصوص تامین امنیت زوار اربعین حسینی در این ایام اندیشیده شده است.

پایانه مرزی مهران در 100 کیلومتری جنوب غربی شهر ایلام، محرم سال گذشته پذیرای بیش از نیم میلیون زائر سوگوار اربعین حسینی از سراسر کشور برای حضور در عتبات عالیات عراق بود.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین سایت الاربعینshia muslim دولتی ایلام

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات