ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


همزمان با اربعين حسيني انجام مي شود: ارسال 22 تن دارو و اعزام 180 پزشک و پرستار به عراق


رييس مرکز پزشکي حج و زيارت جمعيت هلال‌احمر از اعزام 180 پزشک و ارسال 22 تن دارو در اربعين حسيني از سوي اين مرکز براي ارائه خدمات به زائران کربلا خبر داد.

 به گزارش اداره‌کل روابط‌عمومي و ارتباطات مردمي جمعيت هلال‌احمر، دکتر سيدعلي مرعشي با اشاره به اين که براي ايام عزاداري اربعين حسيني، در مجموع 180 نفر به کربلا اعزام خواهند شد، گفت: اين تيم شامل جراح عمومي، متخصص قلب، متخصص داخلي، طب اورژانس، بيهوشي، پزشک عمومي و پرستار آقا و خانم و متخصص دارويي است.
رييس مرکز پزشکي حج و زيارت هلال‌احمر افزود: اين تيم‌ها از 5 آذر به عراق اعزام شدند که به زودي در چادرهاي ويژه هلال‌احمر ايران در بين راه نجف کربلا و همچنين بين‌الحرمين، مستقر مي‌شوند.
وي اظهار کرد: اين گروه 180 نفره با استقرار در موکب‌هاي ايراني در بين نجف کربلا در 4 درمانگاه ايرانيان در کربلاي معلي مستقر شده و به ارائه خدمات پزشکي رايگان به زائران مي‌پردازند.
دکتر مرعشي گفت: همچنين امروز 22 تن دارو و تجهيزات پزشکي به کربلاي معلي براي ارائه خدمات به زائران اربعين حسيني ارسال شد.
وي همچنين از آمادگي تيم پزشکي اين مرکز براي اعزام به عربستان خبر داد و افزود: هم‌اينک مصاحبه همه پزشکان اعزامي به سرزمين وحي انجام شده است و به زودي به عربستان اعزام خواهند شد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین سایت الاربعینshia muslim مرعشی دارو

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات