ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


همزمان با اربعين حسيني انجام مي شود: ارسال 22 تن دارو و اعزام 180 پزشک و پرستار به عراق


رييس مرکز پزشکي حج و زيارت جمعيت هلال‌احمر از اعزام 180 پزشک و ارسال 22 تن دارو در اربعين حسيني از سوي اين مرکز براي ارائه خدمات به زائران کربلا خبر داد.

 به گزارش اداره‌کل روابط‌عمومي و ارتباطات مردمي جمعيت هلال‌احمر، دکتر سيدعلي مرعشي با اشاره به اين که براي ايام عزاداري اربعين حسيني، در مجموع 180 نفر به کربلا اعزام خواهند شد، گفت: اين تيم شامل جراح عمومي، متخصص قلب، متخصص داخلي، طب اورژانس، بيهوشي، پزشک عمومي و پرستار آقا و خانم و متخصص دارويي است.
رييس مرکز پزشکي حج و زيارت هلال‌احمر افزود: اين تيم‌ها از 5 آذر به عراق اعزام شدند که به زودي در چادرهاي ويژه هلال‌احمر ايران در بين راه نجف کربلا و همچنين بين‌الحرمين، مستقر مي‌شوند.
وي اظهار کرد: اين گروه 180 نفره با استقرار در موکب‌هاي ايراني در بين نجف کربلا در 4 درمانگاه ايرانيان در کربلاي معلي مستقر شده و به ارائه خدمات پزشکي رايگان به زائران مي‌پردازند.
دکتر مرعشي گفت: همچنين امروز 22 تن دارو و تجهيزات پزشکي به کربلاي معلي براي ارائه خدمات به زائران اربعين حسيني ارسال شد.
وي همچنين از آمادگي تيم پزشکي اين مرکز براي اعزام به عربستان خبر داد و افزود: هم‌اينک مصاحبه همه پزشکان اعزامي به سرزمين وحي انجام شده است و به زودي به عربستان اعزام خواهند شد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین سایت الاربعینshia muslim مرعشی دارو

مطالب مشابه


36532
برگزاری سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین/ گذرنامه و روادیدِ عراقِ زائرین مجدّانه کنترل خواهد شد
در سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین بر اجرای مجدّانه و اطمینان بخش مقررات، برای کنترل مدارک قانونی زائرین اربعین تأکید شد.
 1396/05/04
36531
گزارش اجرای طرح نائب الشهید خدمت مقام معظم رهبری و مقامات دولتی و حتی مقامات عراقی ارائه شد/این طرح جزو چند اقدام خوب و مؤثر دراربعین سال گذشته بود که درخشید
حجت الاسلام احمدی:طرح نیابت شهدا پیشنهادوایده بسیار خوبی بودکه به برکت خون شهدا و به یمن انفاس شهدای کربلا به نحو بسیارخوبی دراربعین ۹۵ اجرا شد.
 1396/05/04
36530
در نشست هیئت اندیشه‌ورز اربعین مطرح شد؛ همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان و حوزویان در اربعین
در نشست هیئت اندیشه‌ورز اربعین که با حضور معاونان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین برگزار شد، بر لزوم همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان طی جریان عظیم پیاده‌روی اربعین حسینی تاکید شد
 1396/05/04

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات