ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


ویزای رایگان در ایام اربعین


مصطفی الطریحی، عضو شورای مدیریت فرودگاه نجف، امروز اعلام کرد که به مناسبت زیارت اربعین حسینی، ویزای مجانی به زائران اهدا خواهد شد.

به نقل از باشگاه خبرنگاران ؛ الطریحی، عضو شورای مدیریت فرودگاه نجف در مصاحبه با "سومریه نیوز" گفت: فرودگاه نجف بنا بر درخواست وزارت کشور، به زائران ویزای رایگان تقدیم خواهد کرد.

وی افزود: این تصمیم، تنها در ایام زیارت اربعین اجرا خواهد شد.

گفتنی است، زیارت اربعین، یکی از مهم‌‌ترین مناسبات دینی شیعیان به شمار می رود و هر ساله میلیون‌ها زائر برای بزرگداشت این روز از سراسر جهان ، با پای پیدا به کربلا می‌آیند و به عزاداری می‌پردازند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین سایت الاربعینshia muslim الطریحی ویزا رایگان

مطالب مشابه


35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02
35671
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی باحضور استاندار کربلا و هیات همراه روز پنج شنبه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی و نوشیروانی بابل برگزارشد
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات