ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


ویزای رایگان در ایام اربعین


مصطفی الطریحی، عضو شورای مدیریت فرودگاه نجف، امروز اعلام کرد که به مناسبت زیارت اربعین حسینی، ویزای مجانی به زائران اهدا خواهد شد.

به نقل از باشگاه خبرنگاران ؛ الطریحی، عضو شورای مدیریت فرودگاه نجف در مصاحبه با "سومریه نیوز" گفت: فرودگاه نجف بنا بر درخواست وزارت کشور، به زائران ویزای رایگان تقدیم خواهد کرد.

وی افزود: این تصمیم، تنها در ایام زیارت اربعین اجرا خواهد شد.

گفتنی است، زیارت اربعین، یکی از مهم‌‌ترین مناسبات دینی شیعیان به شمار می رود و هر ساله میلیون‌ها زائر برای بزرگداشت این روز از سراسر جهان ، با پای پیدا به کربلا می‌آیند و به عزاداری می‌پردازند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین سایت الاربعینshia muslim الطریحی ویزا رایگان

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات