ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


در مهران ویزا صادر نمی‌شود


استاندار ایلام گفت: زائران حتما باید با ویزا وارد مهران شوند چرا که در مهران در آستانه اربعین و ازدحام برای سفر مردم و دوستداران امام حسین به عراق ویزا صادر نمی‌شود.

به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، محمدرضا مروارید بعد از ظهر امروز در جلسه ساماندهی زوار اربعین حسینی اظهار داشت: مهران پر ترددترین مرز زمینی کشور در ایام اربعین حسینی است.

استاندار ایلام گفت: باید استقبال از زوار اربعین حسینی به بهترین نحو ممکن صورت گیرد و در این راستا همه  دستگاه‌های مرتبط در این خصوص همکاری لازم را صورت دهند.

مروارید اظهار کرد: راهپیمایی اربعین نماد قدرت شیعه در جهان است و در ایران و عراق با برنامه‌ریزی‌هایی که صورت گرفته و می‌گیرد هر سال این اجتماع بزرگ با شکوه‌تر و منظم‌تر از سال گذشته است.

وی با اشاره به برگزاری منظم جلسات ستاد ساماندهی مرز افزود: باید بعد فرهنگی کار را به صورت جدی‌تر بگیریم و پیشنهاد می‌شود یکی از کمیته‌های شورای فرهنگ عمومی با حضور میراث فرهنگی، حوزه هنری و صدا و سیما و دیگر دستگاه‌های فرهنگی در راستای معرفی بیشتر استان و مناطق تاریخی و گردشگری اقدام کنند.

استاندار ایلام با تشکر و قدردانی از خدمت‌رسانی مردم مهران در اربعین سال گذشته اضافه کرد: زائران حتما باید با ویزا وارد مهران شوند چرا که در مهران در آستانه اربعین و ازدحام برای سفر مردم و دوستداران امام حسین به عراق ویزا صادر نمی‌شود و انتظار می‌رود که مدیران و مسئولان با مدیریت جهادی و حضور فعال در خدمت زائران باشند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: کربلا اربعین ویزا

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات