ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


در مهران ویزا صادر نمی‌شود


استاندار ایلام گفت: زائران حتما باید با ویزا وارد مهران شوند چرا که در مهران در آستانه اربعین و ازدحام برای سفر مردم و دوستداران امام حسین به عراق ویزا صادر نمی‌شود.

به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، محمدرضا مروارید بعد از ظهر امروز در جلسه ساماندهی زوار اربعین حسینی اظهار داشت: مهران پر ترددترین مرز زمینی کشور در ایام اربعین حسینی است.

استاندار ایلام گفت: باید استقبال از زوار اربعین حسینی به بهترین نحو ممکن صورت گیرد و در این راستا همه  دستگاه‌های مرتبط در این خصوص همکاری لازم را صورت دهند.

مروارید اظهار کرد: راهپیمایی اربعین نماد قدرت شیعه در جهان است و در ایران و عراق با برنامه‌ریزی‌هایی که صورت گرفته و می‌گیرد هر سال این اجتماع بزرگ با شکوه‌تر و منظم‌تر از سال گذشته است.

وی با اشاره به برگزاری منظم جلسات ستاد ساماندهی مرز افزود: باید بعد فرهنگی کار را به صورت جدی‌تر بگیریم و پیشنهاد می‌شود یکی از کمیته‌های شورای فرهنگ عمومی با حضور میراث فرهنگی، حوزه هنری و صدا و سیما و دیگر دستگاه‌های فرهنگی در راستای معرفی بیشتر استان و مناطق تاریخی و گردشگری اقدام کنند.

استاندار ایلام با تشکر و قدردانی از خدمت‌رسانی مردم مهران در اربعین سال گذشته اضافه کرد: زائران حتما باید با ویزا وارد مهران شوند چرا که در مهران در آستانه اربعین و ازدحام برای سفر مردم و دوستداران امام حسین به عراق ویزا صادر نمی‌شود و انتظار می‌رود که مدیران و مسئولان با مدیریت جهادی و حضور فعال در خدمت زائران باشند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: کربلا اربعین ویزا

مطالب مشابه


36532
برگزاری سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین/ گذرنامه و روادیدِ عراقِ زائرین مجدّانه کنترل خواهد شد
در سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین بر اجرای مجدّانه و اطمینان بخش مقررات، برای کنترل مدارک قانونی زائرین اربعین تأکید شد.
 1396/05/04
36531
گزارش اجرای طرح نائب الشهید خدمت مقام معظم رهبری و مقامات دولتی و حتی مقامات عراقی ارائه شد/این طرح جزو چند اقدام خوب و مؤثر دراربعین سال گذشته بود که درخشید
حجت الاسلام احمدی:طرح نیابت شهدا پیشنهادوایده بسیار خوبی بودکه به برکت خون شهدا و به یمن انفاس شهدای کربلا به نحو بسیارخوبی دراربعین ۹۵ اجرا شد.
 1396/05/04
36530
در نشست هیئت اندیشه‌ورز اربعین مطرح شد؛ همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان و حوزویان در اربعین
در نشست هیئت اندیشه‌ورز اربعین که با حضور معاونان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین برگزار شد، بر لزوم همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان طی جریان عظیم پیاده‌روی اربعین حسینی تاکید شد
 1396/05/04

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات