ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 تصاویر

اينفوگرافيك روايت حضرت علي اصغر

روايت مختصري از شب ششم محرم٬ نكاتي درباره تقاضاي آب از دشمن توسط امام(ع)٬ زندگي نامه حضرت علي اصغر و معرفي ديگر اصحاب امام حسين(ع) از جمله موضوعات تشريح شده در اينفوگرافيك «روايت حضرت علي اصغر» مي باشد كه به همت فرهنگسراي رسانه و شبكه هاي اجتماعي تبيين و توليد شده است. گفتني ست مجري اين مجموعه نمايشگاه اينفوگرافيك «روايت محرم»٬ مركز تخصصي اينفونگاره مي باشد.

ادامه

تصاويري قديمي از كربلاي معلي

دوباره مرغ روحم هواي كربلا كرد / دل شكسته ام را اسير و مبتلا كرد / زسر گذشته اشكم به لب رسيده جانم / كه هر چه كرد با من فراق كربلا كرد...

ادامه

ششم محرم

اينفوگرافيك

ادامه

اينفوگرافيك روايت حضرت قاسم

روايت مختصري از شب پنجم محرم٬ زندگي نامه حضرت قاسم٬ اشاراتي به زيارت ناحيه مقدسه و معرفي ديگر اصحاب امام حسين(ع) از جمله موضوعات تشريح شده در اينفوگرافيك «روايت حضرت قاسم» مي باشد كه به همت فرهنگسراي رسانه و شبكه هاي اجتماعي تبيين و توليد شده است. گفتني ست مجري اين مجموعه نمايشگاه اينفوگرافيك «روايت محرم»٬ مركز تخصصي اينفونگاره مي باشد.

ادامه

تصاویر سامرا

تصاویر سامرا

ادامه

مجموعه اینفوگرافی 94

مجموعه اینفوگرافی 94

ادامه

نمايشگاه عكس«راه بهشت» در تهران برپا شد

عكس‌هايي از كمال‌لدين شاهرخ با عنوان «راه بهشت» از سوي حوزه نمايندگي ولي فقيه در امور حج وزيارت به مناسب اربعين حسيني در تهران برپا شد.

ادامه

جديدترين تصاوير كربلا در آستانه اربعين حسيني

شور و شعور عاشقان حسيني شب و روز نمي‌شناسد، از حرم تا هتل‌ها سرشار از جمعيت است؛ هركس نوايي دارد از ذكر يا حسين گرفته تا ذكر يا عباس، گويا عاشورايي برپا شده و به نداي هل من ناصر حسين پاسخ مي‌دهد.

ادامه

کربلا در هشتاد سال پیش + عکس

اریک ماتسون" شرق شناس و عکاس امریکایی که سال ها در عراق و شام فلسطین به تحقیق و پژوهش در تاریخ اسلام می پرداخت در سال 1932 سفری به کربلا انجام داد تا از این شهر مقدس، عکاسی کند. عکس های او از کربلا شامل چند عکس از بیابان های اطراف شهر و نماهایی از اطراف حرم مطهر امام حسین(ع) و کوچه و خیابان های کربلاست

ادامه

كربلا در آستانه اربعين سيدالشهدا

ين روزها كربلاي معلي شاهد حضور ميليونها زائري است كه با پاي پياده و صدها كيلومتر راه را لبيك گويان عزم كوي يار كرده اند تا زيارتي اربعين حضرت سيدالشهدا (ع) را درك كنند. حضور پرشور زائران اباعبدالله الحسين (ع) از نقاط مختلف جهان در كربلاي معلي و در آستانه فرا رسيدن اربعين، تنها نويد بخش يك سخن است؛ لبيك جهاني به حسين بن علي.

ادامه
1
2
3
Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات