logo logo
  • تاریخ انتشار:‌ 1395/10/26 - 12:00 ق.ظ
  • چاپ
20 بهمن آخرین مهلت شرکت در سوگواره اربعین دانشگاهیان

20 بهمن آخرین مهلت شرکت در سوگواره اربعین دانشگاهیان

دبیرخانه سوگواره ملی اربعین ویژه دانشگاهیان روش‌های شرکت در این سوگواره را تشریح کرد.

دبیرخانه سوگواره ملی اربعین ویژه دانشگاهیان اعلام کرد: پیرو تماس های مکرر شرکت کنندگان محترم در خصوص نحوه ارسال آثار به اطلاع می رساند شرکت کنندگان محترم به سه روش می توانید آثار خود را برای دبیرخانه ارسال کنند.

الف) با ورود به منوی ثبت اثر در نوار بالای سایت arbaeen.ilam.ac.ir  ابتدا ثبت نام و فیلدهای ستاره دار پر نموده و پس از دریافت کد و پسورد نسبت به ارسال اثر خود اقدام کنید.

ب) آثار خود را به ایمیل arbaeen@ilam.ac.ir ارسال نمایند.لازم به ذکر است در این روش حتما مشخصات کامل خود را درج کنید.

پ) علاقمندان می‌توانند  آثار خود را به آدرس پستی: ایلام. بلوار پژوهش. دانشگاه ایلام. معاونت فرهنگی و اجتماعی. دبیرخانه اولین سوگواره ملی اربعین دانشگاهیان. کد پستی 6939177111 ارسال  کنند.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 08432234858 (دبیرخانه اولین سوگواره اربعین دانشگاهیان) تماس حاصل کنند.

سوگواره علمی، فرهنگی و هنری اربعین وِیژه دانشگاهیان به میزبانی دانشگاه ایلام برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، بخش‌های جشنواره شامل فرهنگی – ادبی، فضای مجازی، علمی – پژوهشی و هنری است و علاقه‌مندان بخش فرهنگی ادبی سوگواره می‌توانند دل نوشته، خاطره و شعرهای خود را با موضوع اربعین به دبیرخانه‌ی سوگواره ارسال کنند. فضای مجازی این سوگواره شامل طراحی نرم‌افزارهای  کاربردی برای اندروید و کامپیوتر است.

علاقمندان می‌توانند کتاب، مقاله و پایان‌نامه‌های مرتبط با موضوع اربعین 4 سال اخیر خود را به بخش علمی – پژوهشی این سوگواره ارسال کنند.بخش هنری این سوگواره شامل عکس، نقاشی، نماهنگ، فیلم کوتاه، کلیپ، خوشنویسی و پوستر است.

مهلت ارسال آثار 20 بهمن 1395 و اختتامیه‌ سوگواره در اسفندماه 1395 برگزار خواهد شد.

مطالب مشابه