logo logo
  • تاریخ انتشار:‌ 1395/08/18 - 12:00 ق.ظ
  • چاپ
همراه اول واي فاي رايگان براي زايران اربعين فراهم كرده است

همراه اول وای فای رایگان برای زایران اربعین فراهم كرده است

مدیرعامل شركت ارتباطات سیار ایران(همراه اول) در دیدار با وزیر ارتباطات عراق اعلام كرد: اپراتور اول ایران در ایام اربعین امسال برای زایران حرم اباعبدالله الحسین(ع) سرویس وای فای (WiFi) رایگان در نظر گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین از اداره كل ارتباطات شركت ارتباطات سیار ایران، وحید صدوقی در این دیدار افزود: علاوه بر مشتركان اپراتور اول به صورت خاص، مشتركان سایر اپراتورهای عراقی و ایرانی از جمله ایرانسل و رایتل نیز می توانند به صورت موردی از سرویس وای فای همراه اول كه در نقاط زیارتی نجف، كربلا و كاظمین و در مسیر راهپیمایی اربعین در نظر گرفته شده است، بصورت رایگان استفاده كنند.

وی افزود: امسال سرویس وای فای اول را در ایران راه اندازی كرده ایم و تجهیز 25 هزار نقطه سرویس وای فای در كشور در دستور كار است.

صدوقی ضمن تشكر از وزیر ارتباطات عراق و مدیران دو اپراتور آسیاسل و زین عراق بابت همكاری به عمل آمده ، اظهار داشت: از سه سال پیش كه تدابیر ویژه ای برای رفاه حال زایران كربلا در ایام اربعین از سوی اپراتورهای ایرانی و عراقی صورت می گیرد، هر ساله كیفیت خدمات ارتباطی بهتر می شود.

وی ادامه داد: سال گذشته حدود یك میلیون و 300 هزار سیم كارت روشن همراه اول در عراق به ثبت رسید و پیش بینی می شود امسال این تعداد به 2 میلیون و 500 هزار برسد.

وزیر ارتباطات عراق در این دیدار بر موضوع تضمین كیفیت خدمات مكالمه و دیتا تاكید كرد.

مطالب مشابه