logo logo
  • تاریخ انتشار:‌ 1395/07/20 - 12:00 ق.ظ
  • چاپ
حجت الاسلام والمسلمين قاضي عسكر: مسئولان بايد از تجملات و دنيا طلبي پرهيز كنند

حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسكر: مسئولان باید از تجملات و دنیا طلبی پرهیز كنند

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با تاكید براینكه مسئولان نظام باید به سمت تجملات ودنیا طلبی نروند، تاكید كرد: رفتن مسئولان به سمت دنیاطلبی، موجب ایجاد فاصله میان مردم و نظام خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین سید علی قاضی عسكر امروز(دوشنبه) در مراسم عزاداری حسینی در سازمان قضایی نیروهای مسلح با اشاره به اینكه رفتن مسئولان به سمت تجملات موجب می شود نتوانند با فقر مبارزه كنند، افزود: مسئولان نظام باید با پرهیز از تشریفات و جلوگیری از تجملات به سمت دنیا طلبی نروند و تنها به فكر رفع مشكلات مردم باشند.

وی اظهار داشت: رفتن مسئولان به سمت دنیا طلبی باعث ایجاد فاصله میان مردم ونظام و انحراف درجامعه خواهد شد زیرا فاصله طبقاتی عامل جدایی مردم ازحكومت است واینگونه می شود كه یزیدیان زمان برای حكومت ها تصمیم می گیرند.

حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسكر با اشاره به اینكه حركت به سمت دنیا، انسان را وا می دارد تا به هركاری دست بزند، افزود: فاصله میان مردم و نظام منجر به ایجاد فرصت برای دشمنان می شود لذا بر همگان بویژه مسئولان و مدیران لازم است در تمامی مسایل هوشیارانه عمل كنند.

نماینده ولی فقیه با بیان اینكه عده ای اسلام را به مردم به صورت وارونه معرفی می كنند، گفت: اینگونه حركت ها زدگی دردین ایجاد می كند و زمینه های جذب مردم به اسلام را از بین می برد.

مطالب مشابه