logo logo
  • تاریخ انتشار:‌ 1401/02/20 - 12:32 ق.ظ
  • چاپ
دیدار صمیمی رئیس کمیته فرهنگی وآموزشی اربعین با جمعی از هنرمندان اربعینی

دیدار صمیمی رئیس کمیته فرهنگی وآموزشی اربعین با جمعی از هنرمندان اربعینی

نشست صمیمی جمعی از فعال هنری و رسانه ای اربعین روز دوشنبه ۱۹ اردیبهشت با رئیس و مسئولان کمیته فرهنگی وآموزشی اربعین

  مسائل فرهنگی و هنری اربعین در نشست صمیمی  جمعی از  فعالان  هنری و رسانه ای اربعین در  روز دوشنبه ۱۹ اردیبهشت با حجه الاسلام و المسلمین دکتر احمدی رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین و مسئولان کمیته فرهنگی، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

در این نشست  با توجه به‌ ظرفیت های هنری و رسانه ای و توانمندی های هنرمندان و اصحاب رسانه قم ،چگونگی تعامل و بهره گیری از این ظرفیت  مورد بررسی قرار گرفت .
آقای احمدی رئیس کمیته فرهنگی وآموزشی اربعین  با استقبال از حضور هنرمندان و اصحاب رسانه در عرصه  اربعین بیان داشت ؛ این حضور برای جامعه فرهنگی و هنری کشور منشا خیر و برکت و اعتلای معنا و مضمون  هنر می شود. وی اظهار داشت  جهانی شدن اربعین به معنای جهانی سازی پیام مکتب حضرت سید الشهدا علیه السلام  و استمرار این حرکت بزرگ الهی است. لذا هنر و هنرمند نقش ممتاز و پیشقراول این جریان در روایت درست و جهانی این حرکت خواهند داشت. از این رو کمیته فرهنگی وآموزشی ستاد مرکزی اربعین و بعثه مقام معظم رهبری  از این حضور استقبال و با تمام توان از آن پشتیبانی خواهد کرد. 
در این نشست شرکت کنندگان به طرح دیدگاه‌ها و نظراتشان پرداختند و در پایان مقرر شد با تشکیل جلسات و گروه‌های مشترک مسائل و موضوعات و زمینه های همکاری و استفاده از ظرفیت های هنرمندان  مشخص و عملیاتی شود.